עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום לגינות פרטיות

מעוניינים בהתקנת גדר אלומיניום? רוצים לדעת מה היתרונות? מהו מחיר גדרות אלומיניום?

כאשר אתם מתכננים להתקין גדר חדשה סביב הבית,  אחד הנושאים החשובים שיש לשקול בבחירת הגדר הנכונה לכם, הוא מאיזה חומר היא תהיה עשויה. בשוק קיימות אופציות רבות כמו גדרות עץ, גדרות ברזל, גדרות נירוסטה, גדרות אלומיניום וגם מחומרים סינטטים כגון פלסטיק וכדומה. לכל אחד מהסוגים יש את הייתרונות והחסרונות שלו, בתוך מערכת השיקולים חייבים לקחת בחשבון את עמידות הגדר ואת נראותה. לגדרות מאלומיניום יש את ההיתרון המובהק, מכיוון שמצד אחד הן בעלות ברק וצבע מרשים, אך אינן יקרות כמו הנירוסטה, ומצד שני הן מחזיקות עשרות שנים קלות לניקוי ואינן מושפעות ממזג אוויר קיצוני.

גדר אלומיניום מחיר השווה לתמורה

מחיר גדר אלומיניום נע בין 600 – 900 ש"ח, המחיר מתבסס לרוב על שני פרמטרים עיקריים. הראשון הוא בניית התשתית לגדר כאשר ישנו הבדל רב בין הקמת גדר על קרקע מרוצפת/מבוטנת להקמה היישר על האדמה הכוללת יציקות בטון. הפרמטר השני יהיה סוג הגדר הרצויה,כמות החומר הוא הבסיב ההעיקרי של המחיר, כך גדרות בעלות דופן עבה יביאו לעליה במחיר כמו כן גדרות ללא מרווחים או בעלות מרווחים מעטים. לכן לפני התקנת הגדר יש לקבל ייעוץ מבעל מקצוע אשר יוכל לתת מענה לתקציב שלכם כך שתקבלו את הגדר שעליה חלמתם בלי לחרוג.

התקנת גדרות אלומיניום לגינה

מעוניינים בייעוץ? ראיתם משהו שאהבתם? חייגו ונגיע לפגישת יעוץ.
טל: 054-8089184

מה היתרונות של גדרות אלומיניום ומהם החסרונות הנפוצים שכדאי להכיר? האם גדרות אלו נחשבות לעמידות יותר ביחס לאחרות?

גידור החלל החיצוני של הבית משרת כמה וכמה מטרות החל בפרטיות, דרך תיחום השטח ועד לבטיחות. ישנם חומרי גלם שונים ורבים המשמשים לייצור גדרות ביניהם: עץ, פלסטיק, ברזל, זכוכית, במבוק ואבן. מלבד חומרי גלם אלו בשנים האחרונות אחד מחומרי הגלם הפופולריים ביותר בו נעשה שימוש רב לגידור הוא חומר האלומיניום. מה היתרונות של גדרות אלומיניום? האם חומר זה מומלץ לגידור חיצוני? והאם ידרוש מאתנו תחזוקה רבה לאורך השנים כמו סוגי חומרי גלם אחרים? במידה והנכם מתלבטים בנושא בחירת גדר לחצר הבית, הנה כמה מהדגשים החשובים הנוגעים לגדר אלומיניום.

מהם היתרונות של גדרות אלומיניום?

  • עמידות – אלומיניום נחשב לחומר גלם עמיד במיוחד הן בפני בלאי, הן בפני מזג האוויר והן בפני עומסי משקל שונים.
  • עיצוב – גדרות מאלומיניום ניתן לעצב בדגמים שונים, בשלל צבעים וצורות, לשלב בתוכן חומרי גלם נוספים כמו אבן, זכוכית, ברזל, פלסטיק או עץ ולהתאימן לכל טעם או סגנון.
  • בטיחות – אף על פי שחומר האלומיניום קל מאוד ואוורירי, גדרות אלומיניום נחשבות לחזקות במיוחד מה שהופך אותן למאוד בטיחותיות.
  • קלילות – האלומיניום מאוד נוח להרכבה ומאפשר גמישות רבה. לכן גדרות אשר מיוצרות ממנו אינן כבדות ומגושמות ואינן תופסות שטח גדול מן החלל.

תחזוקה – מידת עמידותו הגבוהה של האלומיניום לפגעי זמן ולמזג האוויר מובילה לכך שהוא אינו דורש תחזוקה מרובה לאורך השנים.

ומהם החסרונות הנפוצים?

כאמור היתרונות רבים ועולים על החסרונות אך אם היה נדרש להצביע על חיסרון עיקרי הרי שיהיה זה התחום העיצובי. גדרות הבנויות מאלומיניום בדרך כלל מעידים על החומר ממנו הן מורכבות. ישנם אשר נוטים לחשוב כי המראה של גדרות אלומיניום יותר קר ביחס לחומרי גלם טבעיים כמו עץ ושהוא בעיקר מתאים לבתים ולהם סגנון עיצוב מודרני ופחות לאלו בעלי סגנון כפרי. אולם בכל זאת רצוי לציין כי בעזרת ידיים מיומנות של חברה מקצועית ושילובם של חומרי גלם נוספים בעיצוב – בהחלט ניתן ליהנות ממידת התאמה אידיאלית לטעם ולסגנון – וליהנות מכל שאר היתרונות.

אלומיניום בהשוואה עץ

אי אפשר להימנע מלערוך את ההשוואה בין גדרות אלומיניום לבין גדרות עץ. ואם חומר הגלם עומד במרכז ההתלבטות, אנו נעמוד על ההבדלים. עץ הוא חומר גלם טבעי אותו ניתן לעבד כיד היוצר וליצור שלל של עיצובים מרשימים. חסרונותיו הם שהוא דורש תחזוקה גבוהה אחת לתקופה הכוללת שיוף ושימון. כמו כן עץ, אשר הנו חומר גלם טבעי, אינו עמיד בפני מזג האוויר, נתון לבלאי בולט וכן אינו עמיד בפני חרקים ומזיקים שונים אשר חיבתם לעץ ידועה. בנקודה זו נציין כי כיום ישנם עצים עמידים יותר מאחרים וכן חומרים אשר שימוש בהם מאפשר את הארכת תקופת השימוש האפשרית בגדרות עץ. אלומיניום, לעומת זאת, ניחן בעמידות מקסימלית, גמיש, קל, חזק ואינו דורש תחזוקה מרובה, מה גם שמחיריו לרוב זולים יותר.

מה התחזוקה הנדרשת לטיפול בגדרות אלומיניום?

גדרות מאלומיניום נחשבות למאוד אמינות ובחירה בהם תבטיח שביעות רצון למשך שנים רבות. עם זאת כדי לשמור על הגדר יש צורך לבצע תחזוקה בסיסית. מומלץ לבחור באנשי מקצוע מיומנים לשם כך או לחלופין להתייעץ עם החברה ממנה הוזמנה הגדר על פעולות התחזוקה המומלצות. כדי לקבל פרטים נוספים אודות גדרות אלומיניום אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של Wood Love עבודות עץ. אנו מתמחים בנושא ומבצעים את עבודתנו באהבה תוך שימת דגש מרובה על כל הצרכים, הרצונות וההעדפות שלכם.

לפרטים נוספים אודות גדרות אלומיניום או לתיאום פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!