עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

גדר במבוק

מחיר גדר במבוק לגינה

בניית גדר במבוק היא עניין נפוץ מאוד בשוק הישראלי, התמורה לעומת התשלום היא מירבית. לכן כתבנו במיוחד בשבילכם מדריך להתקנת גדרות במבוק באופן עצמאי. תהנו.

 

מחיר גדר במבוק לגינהטיפים להתקנת גדר במבוק

השימוש הנפוץ בגדרות במבוק הוא לכסות גדר קיימת, בכדי לספק פרטיות רבה יותר או בכדי להעניק תחושה אסטטית יותר לגינה. הן יחסית זולות ונוחות להתקנה, כך שניתן לחברם או על ידי חבלי ברזל או להלבישם על גדר עץ קיימת, ללא כאב ראש. ישנם קטרים שונים לקני הבמבוק, מעבה לדק, כך שניתן להתאים את העובי הרצוי לכמות האור שתחדור.

 

 מעוניינים בגדר במבוק לגינה ?
חייגו עכשיו – 054-8089184

 

התקנת גדר במבוק על רשת ברזל

כאשר אתם מתכוונים להתקין את גדר הבמבוק על רשת ברזל, השתמשו בקשירת חבלי ברזל בכדי לעגן אותה למקום. אתם תרצו לחשוב על מזג האוויר והכוח שיופעל עליה עם הזמן, וודאו כי אתם קושרים גם בנקודות העליונות וגם בתחתונות לכל האורך כך שהמשקל של הגדר יהיה מונח על חבלי הברזל בנקודות אלו. השחילו את חבל הברזל מבעד לקני הבמבוק ולאחר מכן סובבו את החבל על גדר הרשת. ברגע שסיימתם שחררו חבלים מיותרים וסיימתם.

גדר במבוק קניםהתקנת גדר במבוק על גדר עץ

במצב שבו החלטתם להתקין גדר במבוק על גדר העץ שלכם, שיטת ההרכבה הטובה ביותר תהיה על ידי מסמרים. במקומות בהם ישנו מפגש בין קורות העץ, פשוט דפקו את המסמרים דרך קני הבמבוק הישר לקורות העץ הקיימות.חזרה על פעולה זו כל מטר וחצי או שניים עם כמה מסמרים תחזיק את הגדר ותמנע ממנה לפול. החסרון היחידי שיש לגדר במבוק על עץ הוא רגישות גבוהה לצמיחת עובש וטחב. אתם תצתרכו לשמור על ניקיון ולבדוק שאין רטיבות בכדי למנוע זאת.

טיפים נוספים להתקנה

כאשר אתם מתקינים גדר במבוק, אתם תרצו להתקין אותה כך שהתחתית תהיה כמה סנטימטרים מעל הקרקע ובכך למנוע ריקבון בעת מפגש עם מים או אדמה. עוד רעיון טוב הוא לא לתת לצמחים מטפסים להיצמד אליה, היא בקלות יכולה להיקרע ממקומה כאשר הצימחיה תגדל. גדר במבוק היא חלולה, ובגלל זה, תהיה רגישה מאוד לתנאי מזג האוויר ולחרקים ומעונה לעונה תהיה פעולה שוטפת בתחזוקת הגינה שלכם.

התקנת במבוק לגדרתוכלו להשתמש בא כחיפוי קיר

עם במבוק התחזוקה הפעוטה ביותר תהיה כאשר עושים בו שימוש לפנים הבית, אך יספק בית חם לעכבישים וחרקים אחרים הגרים בביתכם. כדי להתקין גדר במבוק כחיפוי קיר בביתכם בצורה נכונה, תרצו להיות בטוחים שהיא נמצאת במקום יבש במיוחד. לא מומלץ עובש בבית.