עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 054-8089184

גדר לגינה

גדר עץ לגינה שלכם

גדרות עץ

גדר אלומיניום לגינה שלכם

גדרות אלומיניום

גדר במבוק לגינה שלכם

גדרות במבוק


מעוניינים להתקין גדר לגינה שלכם?
חייגו: 054-8089184

 

גדרות לגינה – אבטחה או פרטיות בעיצוב אישי

בחירת גדר לגינה שלכם מהווה תפקיד מפתח בעיצובו החיצוני של הבית שלכם, אך גם משרתת מטרות חשובות, כאשר פרטיות וביטחון הן המטרות הנפוצות ביותר. אם הביטחון הוא המעלה הראשונה בתהליך הבנייה מומלץ יהיה להשתמש בגדר הבנויה על תשתית ברזל בגובה שלא ירד ממטר וחמישים סנטימטרים, בנוסף ממומלץ להתקין את הלוחות בצורה אנכית כך שלא יהיה ניתן לטפס עליה בקלות. במידה והפרטיות חשובה שימו דגש על המרווח בין הלוחות, מעל שני סנטימטר אתם כבר תרגישו חשופים. אופציה נוספת היא גדר ירוקה המורכבת על תשתית בסיסית שעליה צמחים מטפסים שיצרו מיסוך מלא.  גדר שמותקנת במקצועיות היא שמעניקה לבעלי הבית את הרגשת "הבית שתמיד חלמנו".  גדרות, בין אם  עם הן מעץ, אלומיניום או ברזל, ישפיעו רבות על תחושת הביתיות. לפני שתבחרו את הגדר הבאה שלכם, וודאו שעברתם על סוגי הגדרות הנפוצות כאן מתחת.

גדרות עץ לגינה

התקנת גדרות עץ בעיצובים מודרנייםגדר עץ לגינה הינה הדרך הנפוצה ביותר מזה דורות רבים, ניתן לבנות אותה בצורה כפרית או מודרנית. לעמידות מירבית מומלץ להתקין את לוחות העץ על עמודי ברזל, לרוב נבחר בעמודי ברזל מגולוון בעובי דופן שבין 2-3 מ"מ. כאשר ישנה קרקע מרוצפת או מבוטנן נקבע את העמודים בעזרת ברגי "ג'מבו" 516 לקרקע, אם הקרקע אינה מרוצפת נחפור בור של חצי מטר עומק באדמה ונכניס את העמוד פנימה ונבטן. לאחר יום שמשי כבר נוכל להתקין את הלוחות. בבחירת גדר לגינה מעץ ניתן להשתמש בעצים רכים או קשים, עצים רכים נוחים יותר להתקנה ואף זולים יותר מ 300 ש"ח למטר מרובע ובעצים קשים מ 400 ש"ח למטר מרובע. עצים רכים אינם דורשים חורים מקדימים לפני ההברגה לאומת עצים קשים שמחייבים חורים מקדימים בכדי שהעץ לא יפגע ויתבקע. בנוסף את העצים הרכים נוכל לצבוע בצבעי שמן או בצבעים אטומים על בסיס מים ובעצים קשים מומלץ להשתמש בצבעי שמן בלבד וכך לא תפגע הטקסטורה הטבעית של העץ. בכל הקשור לעיצוב של עבודות עץ האופציות רבות גדר לחצר יכולה להיות משרימה ביותר עם העיצוב המתאים.

גדרות אלומיניום לגינה

התקנת גדרות אלומיניום לגינה גדרות אלומיניום שוות איכות – האלומיניום הוא חומר חזק ועמיד נוח להתקנה והובלה. מושלם למזג האוויר הישראלי מכיוון שהוא אינו מחליד כך שגם לאחר 20 שנה הגדר תראה חדשה לגמרי, להבדיל מגדרות העץ אשר דורשות תחזוקה גדר אלומיניום ניתנת לניקוי על ידי מים מכיוון שאינה מחלידה. מחיר גדר אלומיניום לגינה יכול לנוע מ 500 ש"ח למטר מרובע ומעלה גדר מפרופילים בצורת U יכולים לחסוך הרבה לאומת גדר מפרופילים מלאים. את ההתקנת הפרופילים מחברים או על העמודים או בהשחלה בתוך פרופלי U המוצמדים לעמודים. הפרופילים המומלצים הם לעמודים עובי דופן שנע בין 2-3 מ"מ ולפרופילים המקשרים 2 מ"מ בנוסף חשוב לשים לב שבעל המקצוע משתמש בברגי נירוסטה במהלך ההתקנה. בכל הנוגע לעיצוב האופציות רבות לא רק בין אופקי לאנכי אלא גם בעיצוב הפרופילים, ניתן גם לשלב בין חומרים למשל שילוב קורות עץ בין הפרופילים, אתם תופתעו לראות את התוצאה.
התכונות של גדרות אלומיניום:

  • עיצוב בקווים נקיים ופשוטים.
  • אלומיניום חזק, נקי ואינו מחליד.
  • נוח להתקנה – גם לבד.
  • מחיר משתלם לאורך שנים.

גדרות במבוק לגינה

הידעתם? לגדרות במבוק כוח מתיחה רב והן פי חמש יותר חזקות מעץ?  אם אתם מחפשים אלטרנטיבה עמידה ומסוגננת לאפשרויות הגידור המסורתיות, גדר במבוק בהחלט יכולה להתאים לכם. מומלץ להתקין בתוך מסגרת עץ אשר תשמור על הקצוות מהתפצלות ובנוסף לקבל חזות נקיה. לרוב נבחר בבמבוק מושחל או במוטות במבוק בכדי לקבל עמידות מירבית. במבוק קנים (הדק ביותר) אינו מומלץ לגדרות ואינו יחזיק יותר מחורף אחד.  מחיר גדר במבוק יכול להתחיל ב 250 ש"ח למטר מרובע, כאשר התשתית ועובי הקנים הם המשתנים המשפיעים ביותר.

התקנת גדר במבוקגדרות במבוק ומוטות במבוק הן:

  • ידותיות לסביבה – 100% במבוק טבעי.
  • לטווח ארוך – גדרות במבוק ומוטות במבוק באופן טבעי אמידות בפני מזיקים ובעלות אורך חיים של 15-20 שנה.
  • נוחות להתקנה באופן עצמאי.

גדרות פלסטיק או פי.וי.סי

חוששים מהטיפול בגדר שלכם? אין סיבה לדאגה! אינכם חייבים להשקיע כסף רב כדי לקבל גדר שתראה אותו דבר גם בעוד חמש עשרה שנה, גדרות פי.וי.סי או פלסטיק נותנות מענה בדיוק לבעיה זו. כידוע בישראל השמש חזקה והחום רב לכן מוצרים רבים נוטים להתבלות עם הזמן, במיוחד אם אין טיפול נכון בגדר. לכן אם אין לכם את הכוחות או את הרצון להתעסק בגדר בחרו בפלסטיק או פי וי סי והמקסימום שתצתרכו לעשות הוא לשטוף את הגדר עם צינור מים אחת לשנה כדי להוריד אבק. רוב החברות היום נותנות אחריות על החומרים למשך שנים רבות לכן בדקו היטב מה מציעים לכם.