עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

גדר עץ


הגדר ישנה ורופפת? מחפשים להחליף? מגוון האפשרויות גדול בואו  נסקור את האופציות…


בניית גדר עץ בגינה תשנה משמעותית את גינתכם, לכן ראשית נבחר את העיצוב הגדר. למשל, גדר אופקית תיתן הרגשה של הגדלת החלל התחום. לאומת זאת, גדר אנכית תשרה אווירה יותר כפרית ופתוחה. בנוסף, תמיד ישנה האפשרות לעצב באופן אישי ללא סדר קבוע. ברגעים שקיימת ההרגשה שאנו יודעים בדיוק מה אנו רוצים, במיוחד אז חשוב להישאר עם ראש פתוח, כי תמיד יש עוד מה לחדש.

 


גלריית גדרות עץ

גלריה של גדרות עץ


מעוניינים בגדר חדשה צלצלו והזמינו אותנו
טל : 054-8089184

 

בנית גדר עץ

צוותי לאב ווד עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן ברמת אנשי המקצוע אשר הוסמכו על ידי חברתנו, כמו כן אנו לא מתפשרים על איכות חומרי הגלם והמרכיבים השונים הנדרשים להקמת הגדר, כל זאת על מנת לספק לכם גדר עץ אשר תשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות. בשלב התכנון אנו נציג בפניכם את כל הדוגמאות והשילובים הניתנים לביצוע בגינתכם. אנו מספקים מגוון רחב של שילובים כגון עץ וברזל, שילוב קורות עץ גושני, אדניות רכבת וכד’. אנו מבצעים גם את עבודות התחזוקה השנתיות של צביעה ושימון להגנה מירבים מפני נזקי מזג האוויר (במידה ונדרש), בנוסף מבצעים עבודות תיקון ושיקום גדרות אשר כבר ניזוקו. אנחנו דוגלים באיכות ובמצוינות בשירות שלנו, כמו גם בחומרי הגלם שאנו מספקים ללקוחותינו. אז אם מצוינות ואיכות חשובים לכם, לאב ווד עבודות עץ איכות ללא פשרות.

 

גדר עץ אורן אנכית ללא מרווחים

למה גדר עץ?  

בניה ירוקה טובה לכם ולסביבתכם, ניתן לשלב בין סוגי עצים שונים, החל מעצים רכים כמו עץ אורן ועץ לבן ועד לעצים קשים כגון איפאה, אירוקו וטיק. ניתן לקבל את הלוחות במגוון פרופילים על מנת לקבל את המוצר המושלם. חיפויי העץ מתאימים לצרכים שונים ומגוונים: שערים, מסתורי כביסה, מעקות וקירות. 


לגדר העשויה עץ אורן מומלץ להישתמש בעץ שעבר חיתוי על מנת להבטיח אורך חיים רב לגדר.

גדר עץ יכולה לשמש כמעמד לצמחייה מטפסת שתתמגזג עם הגוון של העץ.

פעם בשנה רצוי לשמן את העץ בכדי לשמור מנזקי טחב.

גדר עץ אורן אופקית עם לייסטים לעמודים

היתרונות של גדרות עץ

כאשר מתלבטים איזו גדר לבחור לשטח, ישנם גורמים רבים לשקול. אתם רוצים גדר שתחזיק לתקופה ארוכה ושתהיה עמידה, שתתאים לצד החיצוני של הבית ולעמוד בתקציב הנדרש. אם זה נשמע כמו מה שאתם מחפשים, אז אנו ממליצים על גדר עץ.

שנים שגדרות עץ הן הבחירה המועדפת עץ בעלי הבתים בארץ ובעולם. לגדרות עץ יש את היתרון האידאלי של מראה קלאסי שחרוט לכולם בזיכרון הילדות. כאשר בונים גדר מעץ ישנן אין סוף אפשרויות לעיצוב הפרטים בהתאם לטעם האישי.

יתרון נוסף של גדרות עץ הוא שהן עמידות, גדר מעץ יכולה להחזיק עשרות שנים. מה שהופך אותן להשקעה מוצלחת במידה והותקנו כראוי במקצועיות.

גדרות עץ הן דרך גידור איכותית בתקציב נמוך (יחסית) לאומת חומרים אחרים כגון, ברזל, אלומיניום, חומרים סינטטים. עץ הוא משאב טבעי, לכן הרבה יותר חסכוני לבחור גדר עץ.