עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

דקים לבריכה

 

הטרנד החם של הקיץ דק לבריכה

בשנים האחרונות בריכות אינטקס הפכו ליותר ויותר נפוצות וכמעט שלא ניתן כיום לראות בית פרטי ללא בריכה כזו בחוץ. כתוצאה מכך לרוב כבר אין צורך בחפירות, ניקוז או בתשתיות לבריכה, אפשר כבר לקנות בריכה מוכנה, הכל כולל הכל ולהציב אותה בחצר. עם זאת, אם בעבר הבריכות היו מובנות ונטעמות בתוך האדמה, בריכות אינטקס מוצבות מעליה, מה שהופך את החצר לפחות אסתטית ומעוצבת. בעזרת דק לבריכה, תוכלו לשפר את המראה של החצר מן הקצה אל הקצה ולהפוך את המתחם הן ליוקרתי והן למהנה.

החלום מעולם לא היה קרוב כל כך…
צלצלו עכשיו – 054-8089184

גלריית דקים לבריכות

דק עץ לבריכת אינטקס

באופן כללי, אפשר להתקין דק סביב כל סוגי הבריכות ובפרט, סביב בריכות אינטקס, הנחשבות לבריכות הפופולריות והנפוצות ביותר בארץ. זה המקום לציין כי ישנו הבדל בין כל דק "רגיל" לבין דק לבריכה ולכן יש להקפיד על תכנון נכון של כל שלבי הפרויקט. יש שתי דרכים עיקריות להתקנת דק סביב בריכת אינטקס והן דק מוגבה או דק בגובה האדמה. כמובן שמומלץ להיעזר בחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה על מנת לערוך את כל החישובים הנכונים וכן לבחור את הדרך המתאימה ביותר להתקנת הדק.


דק סינטטי לבריכה ביתית
דק דורלייף לבריכת אינקטס

דק סינטטי לבריכה

היות ודק לבריכה עשוי מעץ, מטבע הדברים הוא דורש יותר תחזוקה. החשיפה הגבוהה ללחות ולמים אשר מקורם מהבריכה, עשויה גם היא לגרום לנזקים מסוגים שונים ולא כל האנשים בנויים לעבודה הנדרשת מכך. לכן, לרשותכם עומד פתרון חלופי אך לא פחות איכותי והוא דק סינטטי לבריכה. דק סינטטי, כמשתמע משמו, הנו דק מלאכותי אשר מיוצר משבבים של עץ ופולימר. משטח דק לבריכה אשר מיוצר מחומרים סינטטיים עובר בקרת איכות גבוהה יותר, אינו דורש תחזוקה מרובה, אינו נרקב, עמיד בפני פגעי מזג האוויר ובפני מזיקים וגם הניקיון שלו פשוט וקל היות ודורש רק מים וסבון ולא יותר.

בניית דק סינטטי מוגבה לבריכת אינטקס

תהליכי הבנייה של דק לבריכה

בעזרת קונסטרוקציה נכונה ומתוכננת היטב ניתן לשוות לבריכה מראה של בריכה מובנית ולא בריכת אינטקס, מה שיעלה במידה ניכרת את ערכה של החצר. כאמור, תהליכי הבנייה של דק לבריכה

  • הכנת הקרקע – נעשית הבדלה בין שני סוגי התקנות של דק לבריכה. האחת דורשת חפירה והשנייה היא התקנת הדק על פני האדמה. כאשר מדובר באפשרות השנייה יש להוסיף עגינות בטון על פני האדמה וזאת כדי לאפשר יציבות מקסימלית ולמנוע ריקבון. כאן המקום לציין שחשוב להקפיד גם על כך שמפלס האדמה יהיה ישר ולא משופע כדי למנוע תנודות
  • קונסטרוקציה – את הקונסטרוקציה יש לעשות לאחר שמחשבים באופן מדויק את מפלס הגובה של הבריכה. ישנם שני סוגים של קונסטרוקציות והן עץ או ברזל. כאשר מבצעים קונסטרוקציה מעץ יש להשתמש בעץ מחוטא וכן לזפת את היסודות אשר באים במגע עם האדמה או עם דפנות הבריכה עצמה וזאת כדי למנוע ריקבון ולהבטיח עמידות גבוהה יותר לזמן רב.
  • הנחת הדק על פי דוגמה – השלב הבא והאחרון הוא הנחת הדק על פי הדוגמה הרצויה. שלב זה דורש מקסימום סבלנות שכן הקרש הראשון הוא זה שיקבע את הזווית של כל הדק ולכן יש לעבוד במיומנות ובמקצועיות, לחשב ולהקפיד על מרווחים קבועים ולעגן את הדק עם ברגים חזקים. בסיום התהליך יש לשמן את הדק לבריכה בצורה יסודית.

התקנת דק לבריכה זו עבודה לחברה מקצועית אשר לה ניסיון רב בתחום. לפרטים נוספים אודות כלל האפשרויות שאנו ב – Wood Love עבודות עץ מעמידים לרשותכם צרו עמנו קשר עוד היום, נשמח לסייע לכם לבחור, לתכנן ולהתקין דק לבריכה!