עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

חידוש דקים מעץ

חידוש דק אורן במרכז הארץ

חידוש דק איפאה מחיר יש השואלים מדוע חידוש דקים נחוץ לנו? דק עץ לסוגיו השונים מתרחב ומתכווץ בגלל תנאי מזג האוויר ואופי השימוש בו, כאשר ישנו שוני רב בין סוגי עץ. הדק מגיע לתצורתו הסופית באופן טבעי לאחר כמה שנים וגם מקבל גוון אפרפר עם הזמן. למען שימור העץ ממנו עשוי הדק לאורך טווח ובכדי לקבל משטח טבעי ואחיד, זקוק משטח העץ לטיפול אחת לתקופה.

 

 רוצים שנגיע לחדש לכם את הדק?
חייגו – 054-8089184

 

מחיר חידוש דק למטר רבוע

חידוש דקים בדרך כלל יתומחר לפי גודל המשטח, משמע אם נרצה לחדש דק בגודל 100 מ"ר המחיר יהיה נמוך יותר למטר מאשר אם הדק שלנו הוא בגודל 40 מטר. מחיר חידוש דקים בשוק נע בין 40 ש"ח ל 100 ש"ח למטר רבוע של דק. המחיר ישתנה לפי רמת הבלאי של הדק ולפי אופן ביצוע חידוש הדק.

חידוש דקים אופן ביצוע

חידוש דק  מתחיל בהנמכת כל הברגים, חיזוק לוחות העץ לפי מידת הצורך.

לאחר מכן שיוף ליטוש החלקה ויישור העץ. כאשר מטרת הליטוש היא להביא את הדק למצב חדש על ידי הסרה של כמה מילימטרים של העץ הפגום, כך יורדת כל שכבת הבלאי וחושפים שכבת עץ חדשה לגמרי.

ניתן לחדש את הדק או הפרקט עבור רמות בלאי שונות.

חשוב לדעת כי לחידוש דק דרושה רמת מיומנות גבוהה וציוד מתאים כדי שהתוצאה המתקבלת תהיה מרשימה,

התוצאה: דק ופרקט חדש ומבריק ! ! !

כל רמת בלאי והטיפול המתאים לה.

חידוש דק על ידי גורם מוסמך

חשוב לדעת: חידוש דק ברמה והבאתו למצב חדש דורש מיומנות גבוהה ומכשור מכני מתאים. לכן לפני שאתם מקבלים את ההחלטה תבדקו טוב את האפשריות הקיימות אך אל תתפשרו על התהליך, מכיוון שהוא מה שיקבע אם הדק ישרוד לאורך שנים או שתצתרכו להחליפו.

נשמח לעמוד לשירותכם צוות Love Wood…

במידה וחשבתם לחדש את הדק לבד היכנסו למדריך שלנו חידוש דקים עשה זאת בעצמך

חידוש דק אורן במרכז הארץ