עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

סוגי עץ לכסאות

כסאות עץ המותאמים לבר

כסאות בר, אלו כסאות שהתחילו את דרכם בשימוש המסחרי ולכן מצאנו אותם בעיקר בבתי קפה, במסעדות, בבתי מלון ועוד. עם השנים שחלפו נמצאו הכיסאות הללו כמתאימים מאוד גם למרחבי מגורים ואכן הם החלו לתפוס אט אט את מקומם במסגרת העיצוב הפנימי של הבית. זה התחיל מאופציה אפשרית ועברה להיות אופציה רווחת שרבים בוחרים אותה כאפשרות של 'לכתחילה' כי כסאות הבר מעבר להיותם שימושיים ופרקטיים מאוד, הם תורמים רבות גם למראה העיצובי של הבית, ואכן בבתים רבים אנחנו פוגשים היום את כסאות הבר היפים והזקופים כאשר הם תורמים רבות לעיצוב ולאסתטיקה בכל מקום שבו בוחרים להשתמש בהם.

כסאות בר – ממה הם עשויים?

כאשר אנחנו באים לבחור כסאות בר עלינו ללמוד מאלו חומרים מייצרים את אותם הכיסאות כדי שנדע לבחור בכיסאות הנכונים והמתאימים לנו. קיימים מגוון של חומרים אשר בהם משתמשים לצורך הייצור של הכיסאות הללו. יש כמובן את כסאות העץ, שאלו מיוצרים גם הם ממגוון רחב של עצים המתאימים לצורך המטרה.

יש את הכיסאות העשויים מאלומיניום, אלה משדרים ניקיון, עדכניות, והם מתאימם בעיקר לחללים שמעוצבים בעיצוב מודרני וחדיש. האלומיניום הוא חומר חזק ואיכותי והוא גם עמיד מאוד אך המשקל שלו אינו גבוה, כך שרבים בוחרים דווקא בהם.

יש את כסאות הראטן שזהו כיסא המיוצר מחומר שהוא סוג של דקל שגדל באזורים טרופיים. הכיסאות הללו מזוהים בעיקר עם הכורסאות הנינוחות המיועדות בעיקר למרפסות, לגינות וכדומה. ניתן ליצור באמצעות הראטן גם את כסאות הבר שהופכות להיות יפות אך פחות מכובדות ומחייבות ופחות מעונבות.

כסאות מרופדים -יש את הכיסאות המרופדים אשר בהם מקבל המושב את הריפוד כדי להיות נוח ונעים לישיבה. ישנם ריפודים מעור וישנם ריפודים מפלסטיק וכמובן שגם כאן מדובר בעולם שלם של אפשרויות.

כסאות בר מעץ – הבחירה הטובה ביותר

אז אמנם קיים היצע גדול של כסאות בר המיוצרים כל אחד מחומר שונה כאשר היצרן מבטיח לכם על כל אחד מהם כי מדובר בכיסא חזק ויציב שישמש אתכם לאורך שנים. אך כאן חשוב להדגיש כי כסאות העשויות מעץ הן הכיסאות האיכותיות והטובות באמת. הם כנראה יהיו גם יקרים יותר לעומת עמיתותיהן העשויות מפלסטיק אך זה משום שמדובר בחומר גלם שהוא יותר יקר והוא מעניק תמורה הרבה יותר איכותית מכל חומר אחר.

איזה סוגיי עצים קיימים לכיסאות הבר?

אנחנו מוצאים מגוון של עצים שנוטלים חלק בייצור של כסאות בר. בין המגוון נוכל למצוא את עץ הבוק, עץ הדובדבן, עץ האלון ועוד. אם אתם הולכים על צבע עץ בהיר חשוב שתיקחו בחשבון שעם השנים הם עשויים להצהיב מעט.

אז איך בוחרים את הכיסא המיוחד עבורנו?

כדאי פשוט 'לטעום' את הכיסאות. לנסות להתיישב ולבדוק מה נוח לנו ומה מתאים לנו. רק כך ניתן להגיע לבחירה חכמה של כסאות בר.

השאר תגובה