עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

עבודות עץ

עבודות עץ לחוץ פרגולות

עבודות עץ גדר אורן סביב בית

במציאות המודרנית של ימינו חומרי גלם רבים זמינים בנמצא והם מציעים יתרונות רבים ביחס לחומר הגלם הטבעי והמסורתי משכבר הימים – העץ. ועם זאת, העץ אינו ממהר לפנות את מקומו בקלות, ועבודות עץ נחשבות למאוד פופולריות הן בפנים הבית והן מחוצה לו. למרות שעץ דורש תחזוקה, מגלה עמידות נמוכה יותר בפני פגעי הזמן, חשוף למזיקים או לפגעי מזג האוויר עדיין, הוא אינו יורד מקרנו ונחשב לאחד החומרים המועדפים בבתי אב רבים. מדוע? יש לכך מגוון סיבות.

יתרונותיהן של עבודות עץ ביחס לחומרי גלם אחרים

  •  העץ מאוד גמיש לשינויים
  •  ישנם סוגים שונים של עצים המתאימים לכל סגנון או העדפה
  •  כיום ישנן סוגי עצים לשימוש חיצוני שהנם עמידים בהרבה מאשר בעבר
  •  העבודה עם עץ מאוד מדויקת ולכן הרבה יותר נקייה
  •  לעץ יש מראה טבעי אשר משתלב באופן הרמוני עם החצר
  •  ההבדלים בין סוגי העצים יוצרים טווח מחירים רחב
  •  ניתן לעבד עץ בדרכים שונות ומגוונות
  •  העבודה עם עץ מהירה ביחס לחלופות

איך לבחור חברה לעבודות עץ בצורה נכונה?

בכל הנוגע לעבודות עץ, החברה בה תבחרו היא זו שתעשה עבורכם את ההבדל בין עבודה איכותית ומוקפדת ברמה הגבוהה ביותר לבין כל דבר שהוא פחות מזה. בין הקריטריונים שמומלץ שלא להתפשר עליהם הם מקצועיות וניסיון רב שנים בתחום. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תהיה בעלת היכרות עם חומרי גלם השונים ותוכל להתאים בין חומרי הגלם לבין סוג העבודה הנחוץ. כמו כן עבודה עם חברה מקצועית תבטיח לכם עמידות גבוהה יותר של עבודות העץ. אנו ב – Wood Love מתמחים בעבודות עץ מסוגים שונים תוך ששמים דגש רב על עבודה איכותית ומדויקת ועל התאמה מלאה לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים אודות עבודות עץ צרו עמנו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם!

עבודות עץ לחוץ פרגולות

עבודה בעץ שומרת על הסביבה

יתרון נוסף הבא לידי ביטוי בעבודות עץ הוא הידידותיות לסביבה, במיוחד בצל המודעות לצורך הקיים בשמירה על איכות הסביבה. כאשר עובדים עם עץ אפשר לבנות קונסטרוקציות שלמות בנגרייה ולהגיע לשטח כבר עם חלקים מוכנים ורק להרכיב אותם. ההרכבה המהירה חוסכת בזמן יקר ולא רק, היא גם מונעת את הצטברותה של פסולת מיותרת וכן את בזבוזו של חומר הגלם שהוזמן. כמו כן העובדה שמדובר בעבודות עץ, חומר גלם טבעי לכשעצמו, מאפשרת מחזור בעתיד וניצול מופחת יותר של משאבים סביבתיים כמו חול וחצץ. אם נלך רחוק יותר, שיטות העבודה הטבעיות מונעות פגיעה בקרקע עצמה וכן במקורות המים אשר אינם נחשפים לחומרים מזהמים כתוצאה מתהליך הבנייה.

עבודות עץ לחוץ הבית

ישנם סוגים רבים של עבודות עץ לחוץ הבית ולכן חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה בעבודות אלו ומציעה לכם מגוון של שירותים תחת קורת גג אחת. בין עבודות העץ המיועדות לחללי חוץ תוכלו למצוא פרגולות, גדרות, דקים, מחסנים, שבילים, שערים לבית, חיפויי קיר, ריהוט גן ואף בתי עץ לילדים. כל אלו ועוד יכולים להפוך את מתחם החצר שלכם לפינה מעוצבת ושימושית אשר תשרת אתכם נאמנה בזמן שאתם מבלים בחוץ.

עבודות עץ נגרות לפנים הבית

עבודות עץ אינן מתאימות רק לחלל החיצוני אלא גם לחלל הפנימי. בין אם חלמתם שחלל הפנים יהיה מחופה בעץ טבעי, בין אם רציתם שולחן אוכל גדול ומרשים מעץ מלא, בין אם מדובר בארונות אשר מותאמים כמו כפפה לחלל, או בשידות שיאפשרו לכם שטח אחסון נרחב. עבודות עץ הן שם גנרי לעולם שלם של אפשרויות ובעזרתן תוכלו לעצב את הבית לפי טעמכם והעדפתכם.