עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

פרגולות אלומיניום קבועות | תלויות | מתכוונות | חשמליות | דמוי עץ

10 שנות אחריות על כל הדגמים , ומחירי קיץ שלא כדאי לפספס.

עיצוב פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לאחד ממוצרי ההצללה המבוקשים ביותר. הסיבה לכך טמונה בעיקר ביתרונותיו של האלומיניום המאופיין עם עמידות, יציבות, חוזק וגמישות מקסימלית.

כמו כן, העובדה שניתן לעבד את החומר כיד היוצר, מאפשרת למעשה ליצור דגמים רבים של פרגולות וליצור התאמה מלאה לכל חלל, משטח או צורך.

חייגו כבר עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות : 054-8089184

עיצוב פרגולות אלומיניום
פרגולת אלומיניום לבית פרטי
חברה להתקנת פרגולות אלומיניום להצללה
פרגולות אלומיניום במושב בצפון
התקנת פרגולת אלומיניום
מחיר פרגולות אלומיניום
התקנת פרגולות אלומיניום במרכז
התקנת פרגולות אלומיניום במרכז
פרגולת אלומיניום חשמלית או ידנית

מה מחיר פרגולת אלומיניום?

ישנם סוגים רבים של פרגולות אלומיניום וכן שלל עיצובים, הדגמים מתאימים למגוון רחב של תקציבים. מחיר התחלתי לפרגולת אלומיניום הינו 550 ש"ח, אך המחיר יכול לעלות או לרדת לפי השטח.

כדי לדעת כמה עולה פרגולת אלומיניום המתאימה לצרכים שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי שלWood Love כבר עכשיו – ואנו נשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

סוגי פרגולות אלומיניום נפוצות

קיימים סוגים רבים של פרגולות אלומיניום, ביניהם ניתן למנות את הסוגים העיקריים:

חברה להתקנת פרגולות אלומיניום להצללה

פרגולה להצללה בלבד

אחד השימושים הבולטים והמובנים מאליהם לפרגולות הוא הצללה. מאז ומתמיד, היוו פרגולות פתרון הצללה אפקטיבי ושימושי עבור סוגים שונים של חללי חוץ. לעומת החלופות, האלומיניום הנו חומר יציב, גמיש ועמיד במיוחד, כמו כן הוא אינו דורש תחזוקה מרובה – וגם זהו יתרון משמעותי.

פרגולת מאלומיניום דמוי עץ

לאלו מכם אשר אינם רוצים לוותר על המראה הכפרי של פרגולה מעץ, אך עדיין ליהנות מיתרונות האלומיניום, אנו מציעים את השילוב המנצח והוא פרגולות מאלומיניום דמוי עץ. פרגולות אלו נראות כאילו הן עשויות מעץ לכל דבר, אך למעשה הן מיוצרות ממתכת עמידה במיוחד ובכך מאפשרות לנו ליהנות מכל העולמות.

פרגולת אלומיניום דמוי עץ לגינה
פרגולת אלומיניום חשמלית או ידנית

פרגולת אלומיניום מתכווננת ידני/חשמלית

בעזרתן של טכנולוגיות מתקדמות והודות לעובדה שפרגולות מאלומיניום נחשבות לקלות במיוחד, כיום ניתן לזכות לפתרונות מתקדמים כמו כיוון הפרגולה בהתאם למיקום וזווית השמש. לטובת כך, אנו מעמידים לרשותכם מנגנוני פתיחה וסגירה רבים ומגוונים, הן חשמליים והן ידניים, כמו גם שלל אפשרויות ייחודיות נוספות.

פרגולה תלויה מאלומיניום

פרגולות מאלומיניום בנויות עם פרופילים חזקים אך לא כבדים ולכן הן מציעות מגוון רחב של עיצובים. כיום ניתן לתלות פרגולות ישירות על הקיר ללא הצורך בעמודי תמיכה, בקורות מיוחדות או בחיזוקים מיוחדים, גם כאשר מדובר בפרגולה גדולה.

פרגולת אלומיניום תלויה בשרון

החלק החשוב, עיצוב.

פרגולות מאלומיניום נחשבות לאיכותיות במיוחד ובאפשרותן לשדרג כל חלל וחלל. לעומת החלופות, הן משרדות עיצוב מודרני, קווים נקיים ואסתטיקה מקסימלית. יתרה מכך, העלויות של פרגולות אלו נחשבות לנוחות יותר מאשר עלותן של האלטרנטיבות, מה שמהווה יתרון שכדאי להביא בחשבון. הפרגולה עצמה מיוצרת מפרופילים של אלומיניום וניתן לעצב אותה בדרכים רבות, החל בצורה מלבנית סטנדרטית, דרך פרגולה המתכווננת בהתאם לכמות האור וכלה בפרגולה מסובבת לחלוטין. בדרך זו, תוכלו ליצור כל עיצוב העולה על דעתכם וליהנות מחלל חיצוני מעוצב, מודרני ויוקרתי.

השוואה בין פרגולות עץ לאלומיניום

ההשוואה בין פרגולות אלומיניום לפרגולות עץ היא בלתי נמנעת. לכן אם רוצים לבחון את היתרונות  והחסרונות של כל שיטה חשוב להבין את בסיס החומר עצמו. אז מה זה אלומיניום? מתכת קלה גמישה הניתנת לעיצוב בקלות (יחסית) היתרון של האלומיניום מבחינת עמידות בתנאי חוץ או פגעי הזמן היא גבוהה משמעותית מזו של העץ.

בהשוואה לאלומיניום, הרי פרגולות עץ דורשות יותר תחזוקה הן מושכות אליהן מזיקים ועמידות למספר נמוך של שנים בהשוואה לאלומיניום. יתרונן המובהק הוא במראה שלהן. לפרגולות מעץ ישנו מראה כפרי, ביתי ומזמין יותר בעוד שלפרגולות אלומיניום יש מראה נקי, ומודרני. אך כאמור, כיום לרשותכם עומדות המון אפשרויות שלא היו זמינות בעבר, כמו למשל פרופילים מאלומיניום דמוי עץ, המאפשרים לכם ליהנות , משני העולמות בו זמנית.

שילוב בין עץ לאלומיניום
שילוב בין עץ לאלומיניום

מגוון רחב של עיצובים וצבעים

מלבד אפשרויות העיצוב הרבות אותן ניתן להשיג על ידי שימוש בפרופילים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום יכולות להגיע במגוון רחב של דגמים ואלמנטים, המאפשרים שילוב חומרים בהתאמה אישית, כמו במבוק להצללה או אבן לעמודים התומכים, אם ישנם. בעזרת האפשרויות הרבות תוכלו ליצור עיצובים ייחודיים ומקוריים שלא נראו כמותם ולהפוך את המרפסת או את חצר הבית לזירה עיצובית ומרשימה במיוחד.


מניפת צבעי איירון לאלומיניום

תכנון מוצלח של פרגולות אלומיניום

כדי לזכות לפתרון המותאם באופן מדויק לצרכים שלכם, לעיצוב החצר ולמידת הפונקציונליות הנדרשת, רצוי ומומלץ לתכנן את הפרגולה בהתאמה אישית לכל חלל וחלל. על הצוות המקצועי להגיע לשטח, לאפיין את הצרכים שלכם, לבחון את גודל המפתח הקיים ולהמליץ לכם על הפרגולה המתאימה בתוך מסגרת התקציב. בעזרת תכנון מדויק תוכלו לעצב מאפס פרגולה אשר לא רק תתאים לחלל כמו כפפה, אלא גם תספק לכם את המענה המושלם ותעזור למקסם את החלל החיצוני של הבית שלכם.

השאר תגובה