עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

פרגולות עץ

פרגולות עץ  משוות מראה חמים לגינה או לגג וכך הן הפכו לפיתרון הנבחר על ידי אזרחי ישראל, עיצוב יוקרתי או מראה כפרי שומרים על אווירה טבעית ומחממת.
פרגולה מעצימה את הרוגע בעת ישיבתינו בגינה עם המיץ או הגריל במרפסת, בנוסף מביאות איתן מגוון פתרונות הצללה והגנה מפני הרוח.לחץ כאן לגלריה המורחבת של פרגולות עץ.


מעוניינים בפרגולה מעץ הזמינו אותנו…
צלצלו – טל:054-8089184


מה הם המחירים של פרגולות עץ 

מחיר הפרגולה למעשה מורכב מסוג התשתית ומסוג הכיסוי, כאשר לפרגולה יש קיר תומך מהבית המחיר ירד בהשוואה לפרגולה הנבנית במקום פתוח, מכיוון שחומרי גלם פוחתים וזמן העבודה יורד. במידה והקרקע מרוצפת אין צורך בעגינות בטון חדשות לרגלים מה שמשפיע כמובן על המחיר לטובה.

המחיר בשקלים לפי מטר מרובע:

  • מחיר פרגולה על משטח מרוצף או מבוטן: פרגולה מעץ אורן 390-480 ש"ח / פרגולה מעץ גושני 490 – 600 ש"ח.
  • לפרגולה ללא קיר תומך תהיה תוספת למ"ר של 20 – 50 ש"ח למ"ר.
  • על קרקע לא מרוצפת תהיה תוספת מחיר של 10 – 50 ש"ח למ"ר.
  • לכיסוי להצללה ניתן לבחור בין קורות עץ דקות לבמבוק.
  • לכיסוי מפני הגשם ניתן להשתמש בסנטף שקוף או צבוע, רעפי חרס או רעפי שינגלס.

בלאב ווד עבודות עץ אוהבים את העץ חושבים על היצירה ומגשימים חלומות – אנו מומחים בתכנון והקמה של פרגולות במגוון סוגים, לפי אופי הלקוח ורצונו אנו מתכננים את הפרגולה בהתאמה מושלמת למקום שבה היא מותקנת. מהלך התכנון מתבצע בשיתוף מלא עם הלקוח והתקנתה במתבצעת באופן יעיל מקצועי ובטיחותי. אנחנו בצוות לאב ווד מבצעים תכנון ובניית הפרגולות אך לפני הכל אנחנו מאמינים בהתנהלות אחראית מקצועית ומסודרת מול לקוחותינו עוד לפני הסטנדרטים הגבוהים שאנו מצעים מבחינה מקצועית.


איזה עצים מתאימים לבניית פרגולות מעץ? בואו נגלה…

בניית פרגולות מעץ אורן

מוצאו מהאיזורים האגמים בפינלנד והוא העץ הנפוץ ביותר לבניית פרגולות. עץ אורן מנצח בגדול בכל הקשור למחיר מול התועלת אך החיסרון בבחירת עץ אורן הוא הגמישות של החומר, כאשר בונים פרגולה עם קורות עץ ארוכות עלולה להיתקבל בטן אשר יכולה לפגוע באיכותו עם הזמן.מה נוכל לעשות כדי למנוע? נתייעץ עם בעל מקצוע כדי לקבל חוות דעת על אופן הבנייה וחישוב העומסים הנדרשים.


בניית פרגולות מעץ דוגלס פייר

שייך לקטגורית העצים הרכים אולם הינו עץ חזק מאוד. משמש בעיקר עבור מבני עץ, פרגולות וכדומה. כאשר אינו מהוקצע עץ זה הינו בעל מראה גס-מחוספס וכפרי. צבעו הטבעי הוא חום-אדמדם בהיר.עץ זה גדל במישורי החוף המערבי של קנדה או במרכזה.
בשל היותו של אזור זה גשום ברוב חלקי השנה, מים אינם מהווים בעיה ולכן מתפתחים יערות עד גדולי מימדים, ומבין שלל מיני העצים הגדלים ביערות אלו נמצא גם עץ זה.בשל היותו חזק ועמיד עץ הדוגלס פייר משמש רבות בתחום הבנייה, בעיקר לבניית פרגולות,רצפות עץ ומבני עץ. נעשה בו שימוש רב גם בבניית גגות.


בניית פרגולות מעץ המלוק קנדי

עצים אלו גדלים בעיקר באיזורי המישור הצפוניים של קנדה. איכותם  נובעת מצפיפות סיביהם הנוצרת עקב צמיחתם האיטית. להמלוק שני זנים עיקריים, הראשון נקרא Western Hemlock  והשני נקרא Amabilis Fir   שני זנים אלו הם הנפוצים ביותר בתעשיית העץ העולמית. לאחר כריתת העץ והגעתו למפעל הוא נקשר בחבילות ונשלח ליבוש, יבוש זה מעצב את העץ לצורתו הסופית והופך אותו נוח במיוחד לעיבוד בבתי החרושת לעץ. עץ המלוק משמש לבניית דלתות, פרגולות, גרמי מדרגות, חלונות וחלקי מבנה אחרים. בעבר השתמשו בחלקי העץ גם לצרכים רפואיים.