עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

מוכן לגלות עוד?

כתבנו לנו היום לקבלת הצעת מחיר חינם!

פרגולות הן עולם רחב, לכן לפני שניגש לבחור את הפרגולה שתתאים לנו חשוב שנבין את האופציות הקיימות. כאן נסכור את ההבדלים המשמעותיים בין פרגולות עץ לפרגולות אלומיניום, השוני בין פרגולה על עמודים לפרגולה הנתמכת בקירות הבית. בנוסף תמיד ישנה האופציה לפרגולה תלויה. נתחיל...

פרגולות עץ

פרגולות אלומיניום

פרגולות תלויות

פרגולות מחיר

מחירי הפרגולות משתנים קודם כל לפי חומר הגלם עץ ברזל או אלומיניום.

מחירים לפרגולת הצללה ללא כיסוי מגשם:

  • מחיר לפרגולת עץ אורן מתחיל 390 ש"ח ומגיע עד 600 ש"ח. תלוי בעובי הקורות, רמת הגימור של הפרגולה ומיקומה וציפיפות ההצללה.
  • מחיר פרגולת אלומיניום מתחיל ב 490 ש"ח ומגיע עד 800 ש"ח. תלוי בסוג האלומיניום, עובי דופן של הפרופילים וקוטרם, מיקומה וסוג ההצללה.
  • לפרגולת ברזל נשלם  300 ש"ח ומשם המחיר עולה. כאשר נשתמש בפרופילי ברזל שניתן לעבוד איתם במקום המחיר יהיה זול משמעותית מאשר עיצוב הדורש עבודה בסדנא.

למחיר יש משתנים אשר תלויים בשטח בו תהיה ממוקמת הפרגולה. לרוב הפרגולות נתמכות באחד מקירות הבית לפחות, במידה ואין תמיכה של הבית המחיר יכול לעלות בכ 20 - 40 ש"ח למ"ר.

בנוסף במידה והקרקע שעליה עומדות הרגליים אינה מרוצפת או מבוטנת, נחפור בורות ליציקות בטון והמחיר יעלה במעט. פרגולות תלויות בין עם על כבלים או עמודי תליה יעלו את המחיר במעט, אך יש לשים לב כי אם הרמת הפרגולה לתליה דורשת אופרציה גדולה המחיר יכול לעלות משמעותית.

משתנה נוסף במחיר הפרגולה הוא האם זאת פרגולה לגינה או למרפסת, אם ידרש ציוד שינוע (מנוף/במת הרמה) המחיר ישולם ע"י הלקוח. מחיר למנוף ליום מגיע עד 1000 ש"ח ולבמת הרמה עד 700 ש"ח.

לסיכום מחיר פרגולה יכול להתאים לכל כיס, לכן חשוב לתכנן זאת עם בעל מקצוע בקפידה כך שגם לא נחרוג מהתקציב וגם נהנה מהתוצאה הטובה ביותר.

מסתבכים עם ההסברים?

צריכים ייעוץ בבחירת הפרגולה שלכם?

סוגי פרגולות

הפרגולות הנפוצות ביותר בישראל הן:

  • פרגולות עץ.
  • פרגולות אלומיניום.
  • פרגולות ברזל.

פרגולות עץ

פרגולה מעץ הינה הנפוצה ביותר בין הפרגולות בישראל. למה? מחיר פרגולה מעץ יכול להתאים לכל. לדוגמא, אם נרצה פרגולה זולה נוכל להשתמש לבחור קורות 5/15 ולהשתמש בהן גם לכל הפרגולה ואבחר בהצללה חלקית או בבמבוק דק. לעומת זאת אם ארצה פרגולת עץ יוקרתית האפשרויות הן רבות, כך גם העיצובים והמחיר כמובן.

לסיכום ניתן לומר שיש סיבה טובה מאוד לכך שדורות רבים בוחרים בעץ.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולת אלומיניום דמוי עץ מביאה פיתרון נהדר למי שרוצה להישאר עם קו עיצובי בעל אופי טבעי וחמים, אך להנות מפרגולה עמידה לעשרות שנים ללא תחזוקה. הפרגולות נבנות על ידי פרופילי אלומיניום חלולים כך שמתקבל מראה גס ממש כמו של עץ.

פרגולות ברזל לבחור בכוח

פרגולת ברזל נבנות לרוב לחניות או כאשר ישנו הצורך לפרגולה שניתנת למדרך בעתיד, ניתן לשלב את הפרגולה עם הצללת עץ וכך לשבור את המראה הגס של הברזל. בפרגולות ברזל לרוב נצתרך אישור מהנדס (קונסטרוקטור) על מנת שלא יהיו חריגות עומס.