עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 054-8089184

מוכן לגלות עוד?

כתבנו לנו היום לקבלת הצעת מחיר חינם!

פרגולות הן עולם רחב, לכן לפני שניגש לבחור את הפרגולה שתתאים לנו חשוב שנבין את האופציות הקיימות. כאן נסכור את ההבדלים המשמעותיים בין פרגולות עץ לפרגולות אלומיניום, השוני בין פרגולה על עמודים לפרגולה הנתמכת בקירות הבית. בנוסף תמיד ישנה האופציה לפרגולה תלויה. נתחיל...

פרגולות עץ

פרגולות אלומיניום

פרגולות תלויות

מסתבכים עם ההסברים?

צריכים ייעוץ בבחירת הפרגולה שלכם?

מסתבכים עם ההסברים?

צריכים ייעוץ בבחירת הפרגולה שלכם?

פרגולות הן עולם רחב, לכן לפני שניגש לבחור את הפרגולה שתתאים לנו חשוב שנבין את האופציות הקיימות. כאן נסכור את ההבדלים המשמעותיים בין פרגולות עץ לפרגולות אלומיניום, השוני בין פרגולה על עמודים לפרגולה הנתמכת בקירות הבית. בנוסף תמיד ישנה האופציה לפרגולה תלויה. נתחיל...

פרגולות עץ מכל הסוגים

פרגולות עץ

פרגולות תלויות מעץ או אלומיניום

פרגולות תלויות

פרגולות אלומיניום מבית עילית אלומיניום

פרגולות אלומיניום


מעוניינים ביעוץ בבחירת הפרגולה?

חייגו: 054-8089184


פרגולות מחיר

מחירי הפרגולות משתנים קודם כל לפי חומר הגלם עץ ברזל או אלומיניום.

מחירים לפרגולת הצללה ללא כיסוי מגשם:

  • מחיר לפרגולת עץ אורן מתחיל 390 ש"ח ומגיע עד 600 ש"ח. תלוי בעובי הקורות, רמת הגימור של הפרגולה ומיקומה וציפיפות ההצללה.
  • מחיר פרגולת אלומיניום מתחיל ב 490 ש"ח ומגיע עד 800 ש"ח. תלוי בסוג האלומיניום, עובי דופן של הפרופילים וקוטרם, מיקומה וסוג ההצללה.
  • לפרגולת ברזל נשלם  300 ש"ח ומשם המחיר עולה. כאשר נשתמש בפרופילי ברזל שניתן לעבוד איתם במקום המחיר יהיה זול משמעותית מאשר עיצוב הדורש עבודה בסדנא.

למחיר יש משתנים אשר תלויים בשטח בו תהיה ממוקמת הפרגולה. רוב הפרגולות נתמכות אחד מקירות הבית לפחות, במידה ואין תמיכה של הבית המחיר יכול לעלות בכ 20 - 40 ש"ח למ"ר. בנוסף במידה והקרקע שעליה עומדות הרגליים אינה מרוצפת או מבוטנת, נחפור בורות ליציקות בטון והמחיר יעלה במעט. פרגולות תלויות בין עם על כבלים או עמודי תליה יעלו את המחיר במעט, אך יש לשים לב כי אם הרמת הפרגולה לתליה דורשת אופרציה גדולה המחיר יכול לעלות משמעותית.

משתנה נוסף במחיר הפרגולה הוא האם זאת פרגולה לגינה או למרפסת, אם ידרש ציוד שינוע (מנוף/במת הרמה) המחיר ישולם ע"י הלקוח. מחיר למנוף ליום מגיע עד 1000 ש"ח ולבמת הרמה עד 700 ש"ח.

לסיכום מחיר פרגולה יכול להתאים לכל כיס, לכן חשוב לתכנן זאת עם בעל מקצוע בקפידה כך שגם לא נחרוג מהתקציב וגם נהנה מהתוצאה הטובה ביותר.

סוגי פרגולות

הפרגולות הנפוצות ביותר בישראל הן:

  • פרגולות עץ.
  • פרגולות אלומיניום.
  • פרגולות ברזל.

 

פרגולות עץ יתרון עלות מול תועלת

 

פרגולה לגינה בעיצוב מיוחדפרגולה מעץ הינה הנפוצה ביותר בין הפרגולות בישראל. למה? מחיר פרגולה מעץ יכול להתאים לכל. לדוגמא, אם ארצה פרגולה זולה נוכל להשתמש לבחור קורות 5/15 ולהשתמש בהן גם לכל הפרגולה ואבחר בהצללה חלקית או בבמבוק דק. לעומת זאת אם ארצה פרגולת עץ יוקרתית האפשרויות הן רבות, כך גם העיצובים והמחיר כמובן.

לסיכום ניתן לומר שיש סיבה טובה מאוד לכך שדורות רבים בוחרים בעץ.

 

פרגולות אלומיניום לחיים ארוכים

פרגולות מאלומיניום הן שחקן בשוק העולמי, אם עד לפני עשור או שנים עץ או ברזל היו הפיתרון היחד לבניית פרגולה לגינה. האלומיניום נותן מענה נהדר לכל האנשים שאינם מעוניינים בתחזוקה שוטפת לפרגולה שלהם, רוב פרגולות האלומיניום מגיעות עם אחריות לשנים. ניתן לבחור בפרגולה מאלומיניום במגוון עיצובים, אפשר ללכת לכיוון של פרגולה שמשרה אווירה מינימליסטית במגוון צבעים, להוסיף לכך תוספות פרזול רבות או אפילו לשלב חומרים שונים.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולת אלומיניום דמוי עץ מביאה פיתרון נהדר למי שרוצה להישאר עם קו עיצובי בעל אופי טבעי וחמים, אך להנות מפרגולה עמידה לעשרות שנים ללא תחזוקה. הפרגולות נבנות על ידי פרופילי אלומיניום חלולים כך שמתקבל מראה גס ממש כמו של עץ.

פרגולות ברזל לבחור בכוח

פרגולת ברזל נבנות לרוב לחניות או כאשר ישנו הצורך לפרגולה שניתנת למדרך מעל, ניתן לשלב את הפרגולה עם הצללת עץ וכך לשבור את המראה הגס של הברזל. בפרגולות ברזל לרוב נצתרך אישור מהנדס (קונסטרוקטור) על מנת שלא יהיו חריגות עומס.