עבודות בעץ ואלומיניום
חייגו: 079-5555029

שינגלס רעפים

פרגולות עץ עם שינגלס אמריקאי

עבור בעלי בתים המחפשים לבנות לביתם פרגולה מעץ בעלת אטימות מלאה, אך להישאר בטווח תקציב סביר למדי רעפי שינגלס יכולה להיות הבחירה הנכונה ביותר.
במדריך זה תוכלו ללמוד על היתרונות והחסרונות, וכך תעזרו לעצמכם להחליט אם אפשרות קירוי זו היא הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם.

יש לכם רעיון או שאלה? חייגו עכשיו ונשמח לעזור
עבודות עץ : 054-8089184

לרעפי שינגלס יתרונות רבים

משתלם

ללא ספק אחד היתרונות הגדולים של רעפי שינגלס הוא מחירם הכל כך נמוך – האפשרות הזולה ביותר בהשוואה לרעפי חרס או פח, לכן כל כך הרבה בעלי בתים מעדיפים אותם. גגות עם רעפי שינגלס המותקנים כראוי יספקו הגנה מלאה מפני הגשם ל 15 עד 20 שנה, בעלות צנועה מאד.

מגוון רחב של סגנונות

זה שרעפי שינגלס אינם זולים זה לא אומר שהם חסרי עיצוב. רעפי שינגלס מגיעים בשלושה סגנונות: יריעות שינגלס עם למינציה של רעפים ((האופציה הזולה יותר להתקנה, מגיע כגליל גדול ברוחב של מטר שאותו פורסים על הגג. האופציה השניה היא שינגלס TAB – 3 מגיע ברצועות של 3 שינגלס שאותם פורסים על נייר טול ומחברים אותם בעזרת מסמרים או אקדח סיכות בחלק העליות. האופציה היפה ביותר אך היקרה מכולם היא שינגלס בשלושה מימדים אשר מקנה לגג נראות של גג עם רעפי עץ של ממש.

רעפי שינגלס מגיעים במגוון צבעים ודפוסים רבים כך שאפשר ליצור מראה אטרקטיבי וייחודי לביתכם.

התקנה פשוטה

להבדיל משאר חומרי החיפוי האחרים, הדורשים הכשרה מיוחדת וניסיון בכדי להתקינם כראוי, רעפי שינגלס ניתן להקין בעזרת כל קבלן גגות. כך גם כל בעל בית עם ידיים טובות יוכל ללמוד את ההתקנה במהירות ולעשות זאת בעצמו. רעפי השינגלס הינם קלי משקל ואינם דורשים כל הכנה מבנית מוקדמת ניתן להתקין אותם על פלטת עץ או OSB ואפילו על עץ גלרייה. לא צריך כישורי על, כלים מיוחדים או הכנת שטח מוקדמת. גגש מרעפי שינגלס יכול להיות מותקן תוך ימים ספורים ועל פרגולות עץ אף ביום אחד בלבד.

עלות ההתקנה היא גם כן משמעותית זולה יותר מכל אופציה אחרת של גג מלא כמו רעפי חרס לדוגמא, הקבלנים נהנים לעבוד עם השינגלס ולכן אם הקבלן מגיע לבצע כמה פעולות השינגלס לא יוסיף רבות למחיר, ואתם תוכלו לקבל עסקה משתלמת במיוחד.

חשוב לקחת בחשבון גם את החסרונות של השינגלס

לרעפי שינגלס יש מספר חסרונות שחשוב שתדעו לפני שתבחרו בהם לביתכם או לפרגולה שבגינה.

  • הרעפים עשויים אספלט ואין להתקינם בטמפרטורות נמוכות מאד.
  • בעיות אוורור בעליית הגג עלולה לפגוע ביריעות – לא רלוונטי לפרגולות.
  • שינגלס שאינו מגיע ביריעות עלול להתרומם ברוחות חזקות.
  • השינגלס מגיב טוב יותר לטמפרטורות קרות, הצבע עלול לדהות בקיץ הישראלי.
  • במידה ונפגעו הרעפים יש לתקן זאת לפני החורף בכדי למנוע פגיעה במשטח הפנימי.
  • האחרון והחשוב מכל – רעפי שינגל מיוצרים מנפט ואינם ידידותיים לסביבה כלל, מבזבז הרבה אנרגיה ומחריף את בעיית פליטת גזי החממה. אספלט ישם אינו ניתן למחזור ולכן בתום השימוש השינגלס נערם במזבלות.